Informacija stojantiesiems

Stojimas į aukštąsias mokyklas 

Stojimą į Lietuvos aukštąsias mokyklas – kolegijas ir universitetus – organizuoja LAMA BPO (Lietuvos aukštųjų mokyklų asociacija bendram priėmimui organizuoti).

Visas stojimo procesas vyksta internetu. Tad norinčiam stoti į aukštąją mokyklą, pirmiausiai reikia registruotis adresu www.lamabpo.lt ir susikurti savo paskyrą. Iki stojimo pabaigos būtina saugoti prisijungimo prie paskyros duomenis: prisijungimo vardą ir slaptažodį.

Tai, ar būsite pakviestas studijuoti į valstybės finansuojamą vietą, priklausys nuo Jūsų konkursinio balo. Konkursinis balas apskaičiuojamas pagal formulę, imant 3 pažymius iš brandos atestato: 2 brandos egzaminų pažymius ir vieną metinį pažymį.

Stojant į Socialinę pedagogikos studijų programą, reikia laikyti motyvacijos įvertinimo testą. Ankstesnių metų praktika parodė, kad šis testas yra nesudėtingas. Tai jūsų apsisprendimo studijuoti pedagoginę specialybę vertinimas. Testą sudaro 2 dalys:

1)      testas raštu, kurio metu raštu atsakote į pateiktus atvirus klausimus;

2)      pokalbis su patyrusiu pedagogu ir psichologu.

Tad jeigu domitės pedagoginėmis specialybėmis, prašome drąsiai jas rinktis ir nurodytu laiku atvykti laikyti motyvacinio testo.

Rengiantis stojimui į aukštąją mokyklą svarbu nepraleisti stojimų datų ir atlikti visus stojimo žingsnius

Išsami informacija apie stojimą į aukštąsias mokyklas pateikiama žemiau pateiktose nuorodose.

Stojančiųjų motyvacijos įvertinimas

Konkursinis balas

Pasidalinkite savo nuomone:

Turite pastebėjimų? Pasiūlymų?
Norite išsakyti savo nuomonę ar pranešti apie įvykį?
Rašykite mums.

CAPTCHA Image