Steigiamos oratorių mokyklos klasės Kėdainiuose

Šį rugsėjį Kaune veiklą pradėjo VŠĮ Oratorių mokykla – viešojo kalbėjimo ir oratorystės meno mokykla vaikams bei suaugusiems. Nuo gruodžio 15 dienos Oratorių mokykla savo klases atidaro ir Kėdainiuose.

Viešosios įstaigos Oratorių mokyklos veiklos tikslas – viešojo kalbėjimo įgūdžių formavimas ir ugdymas, padedant kiekvienam: tiek paaugliui, tiek suaugusiajam, pajusti viešojo kalbėjimo džiaugsmą. Mokydamiesi Oratorių mokykloje klausytojai išmoks nugalėti viešojo kalbėjimo nerimą, patogiai jaustis scenoje ir argumentuotai, logiškai, suprantamai reikšti mintis.

Oratorių mokykloje į viešojo kalbėjimo įgūdžių lavinimą žiūrima kaip į ilgalaikį procesą, su kuriuo reikia susidraugauti ir nuolat praktikuotis. Pradėti mokytis niekada nevėlu.

Organizuojamos dvi grupės: suaugusiųjų ir 9−12 klasių mokinių.

Užsiėmimai vyks po dvi valandas vieną kartą per savaitę iki gegužės pabaigos. Pamokas ves patyrę lektoriai.

Gruodžio 15 dieną 17 val. Kauno kolegijos Kėdainių Jonušo Radvilos studijų centre (J.Basanavičiaus g. 4) įvyks pažintinis renginys būsimiems klausytojams ir visiems besidomintiems oratorystės menu. Jo metu pristatysime programas ir lektorius, išbandysime save scenoje.

Daugiau informacijos Oratorių mokyklos svetainėje: www.oratoriumokykla.lt

Pasiteirauti ir užsiregistruoti galima el.paštu: oratoriuskedainiai@gmail.com.

Oratorių mokyklos Kėdainių klasių steigėjai

Šaltinis: www.kedainiai.lt

Pasidalinkite savo nuomone:

Turite pastebėjimų? Pasiūlymų?
Norite išsakyti savo nuomonę ar pranešti apie įvykį?
Rašykite mums.

CAPTCHA Image