Karjera

Konsultacijos studentams

Kviečiame studentus ir absolventus  susitikti su  Kauno kolegijos Karjeros skyriaus konsultantais, kurie jums padės išspręsti sudėtingas darbo paieškos ar karjeros pasirinkimo problemas.

Susitikimai vyksta Kauno kolegijos Karjeros centre (Pramonės pr. 22A, 104 kab.). Konsultacijų skaičius ir pobūdis priklauso nuo studento  lūkesčių ir karjeros problemų sudėtingumo.

Konsultacijos data ir laikas derinamas individualiai.  Į susitikimą prašome registruotis e. p. karjera@go.kauko.lt.

Mokymai studentams

  • Studentams, kurie mąsto apie savo ateitį ir domisi karjeros klausimais.
  • Tiems, kurie nelaukia paskutinės minutės, bet ruošiasi savo ateičiai nuo dabar.
  • Smalsuoliams, kurie visais įmanomais būdais siekia sužinoti svarbius dalykus.

Mokymų temos: gyvenimo aprašymas (CV), pokalbis dėl darbo, efektyvus savęs pristatymas darbe, laiko ir veiklos planavimas karjeros kelyje, savęs pažinimas, karjeros vizija, asmeninių finansų valdymas ir karjera, kūrybiškas problemų sprendimas ir kt. Išsamus temų sąrašas – www.tavokarjera.eu.

Kodėl naudinga? Dalyvaudamas mokymuose turėsi galimybę giliau ir išsamiau pažinti save – savo interesus, vertybes, būdo bruožus, įprastus elgesio būdus, stipriąsias ir tobulintinas asmenybės puses. Sužinosi, kaip įveikti kliūtis žengiant savo pasirinktu keliu. Visi seminarai – nemokami! Išklausę seminarus studentai gaus sertifikatą, patvirtinantį dalyvavimą mokymuose.

Registracija: Studentai, pageidaujantys dalyvauti viename ar daugiau seminarų, prieš kiekvieną seminarą turi užsiregistruoti svetainėje www.tavokarjera.eu. Kilus klausimams kreiptis žemiau nurodytais kontaktais.

Organizatorius: Kauno kolegijos Studentų priėmimo ir karjeros centras. Pagalbą registruojantis ar kilus neaiškumams teikia Mindaugas Samuolaitis (e. p. mindaugas.samuolaitis@go.kauko.lt).

Pasidalinkite savo nuomone:

Turite pastebėjimų? Pasiūlymų?
Norite išsakyti savo nuomonę ar pranešti apie įvykį?
Rašykite mums.

CAPTCHA Image