Apie centrą

Kauno kolegijos Humanitarinių studijų centras

Adresas: J. Basanavičiaus g. 4, 57178, Kėdainiai

Tel. / Faks.: (8 347) 56 444
El. paštas:  kjrsc@go.kauko.lt

Centro vadovė: Jolanta Bareikienė

Humanitarinių studijų centras – vienos iš didžiausių Lietuvoje valstybinių aukštųjų mokyklų – Kauno kolegijos padalinys. Čia rengiami aukštos kvalifikacijos ir kompetentingi specialistai: anglų kalbos specialistai, socialiniai pedagogai, kultūrinės veiklos vadybininkai.

Dažniausiai studijas centre renkasi Kėdainių rajono ir aplinkinių rajonų, tokių kaip Kauno, Jonavos, Ukmergės, Radviliškio, Raseinių jaunuoliai. Tačiau stojančių geografija šiais rajonais neapsiriboja: centre yra studentų iš Kaišiadorių, Elektrėnų, Jurbarko, Mažeikių, Klaipėdos ir kt.

Centre rengiami specialistai tenkina šiandieninės darbo rinkos poreikius – socialinės gerovės specialistai, užsienio kalbų mokytojai, anglų kalbos specialistai, kultūrinės veiklos vadybininkai yra perspektyvios specialybės ne tik Lietuvoje, bet visoje Europos Sąjungoje.

Centre dirba profesionalūs pedagogai ir mokslininkai. Jie sudaro galimybes formuotis studentui kaip laisvai ir atsakingai asmenybei, perteikia jo profesinei veiklai reikalingas teorines žinias ir ugdo praktinius įgūdžius.

Centro vizija – lanksti, į darbo rinkos pokyčius reaguojanti demokratinė akademinė bendruomenė, kuri savo veiklą grindžia aukštos kokybės principais, skatina kiekvieno bendruomenės nario – studento ir dėstytojo – saviraišką. Čia besimokantiems studentams garantuojamas valstybės pripažintas aukštasis išsilavinimas, nauja ir nuolat atnaujinama studijų medžiaga, moderni materialinė bazė bei dėmesys kiekvienam.

Studijų centras buvo įkurtas 1993 m. liepos 1 dieną – LR Kultūros ir švietimo ministro įsakymu Kėdainiuose įsteigus Jonušo Radvilos kolegiją. Pirmaisiais metais kolegijoje buvo tik anglų kalbos pedagogikos specialybė, į kurią priimti 42 studentai. Dirbo 13 dėstytojų. 1994 m. į kolegiją įstojo 90 pirmakursių. Iš jų 14 buvo priimta į naują anglų kalbos vertėjo specialybę. 1995 m. rugsėjį pradėta vykdyti vokiečių kalbos pedagogikos studijų programa, o 1996 m. abiturientai pakviesti studijuoti prancūzų kalbos pedagogikos. 2001 m. rugsėjo 1 d. įvesta dar viena nauja specialybė – socialinė pedagogika.

2003 m. kolegija buvo reorganizuota į Kauno kolegijos Jonušo Radvilos studijų centrą, kuris 2007 m. tapo Kauno kolegijos Kėdainių Jonušo Radvilos fakultetu.

2007 m. birželio mėn. buvo iškilmingai atidarytas modernus sporto aikštynas.

2013 m. Kauno kolegijos Kėdainių Jonušo Radvilos fakultetas atgavo studijų centro pavadinimą.

Nuo 2017 m. sausio 1 d. padaliniui suteiktas Humanitarinių studijų centro pavadinimas.

Centro veiklą vykdo Humanitarinių ir socialinių studijų katedra. Centre plėtojama mokslo taikomoji veikla ir teikiamos neformalaus švietimo paslaugos.


Pasidalinkite savo nuomone:

Turite pastebėjimų? Pasiūlymų?
Norite išsakyti savo nuomonę ar pranešti apie įvykį?
Rašykite mums.

CAPTCHA Image